HyperLink   HyperLink   HyperLink   HyperLink   HyperLink   HyperLink HyperLink  
 
TWÓRCY  
Aneta Strzeszewska
 
   
  Z zawodu jestem pedagogiem oraz muzykiem. Ukończyłam Autorską Szkołę Jazzu i Muzyki Rozrywkowej im. Krzysztofa Komedy w Warszawie. Brałam udział w wielu szkolnych projektach muzycznych tj: Kabaret starszych panów, przeboje musicalowe, lata 20..30…i wielu innych. Jestem laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Piosenek Jeremiego Przybory "Stacja Kutno". Zaśpiewałam u boku Marii Sadowskiej, Magdy Ptaszyńskiej, Kate Ryan oraz rapera Ńemego.    
       
MUZYCY  
Zdzisław Kalinowski  
 
  Pianista, kompozytor, aranżer. Absolwent Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Współpracował i współpracuje z wieloma znakomitymi polskimi i europejskimi osobistościami sceny muzycznej i teatralnej. Laureat pierwszej nagrody w konkursie aranżacyjnym „Aranżator” w 2011 roku w Żyrardowie. Autor muzyki do sztuk teatralnych.    
Wiktor Tatarek  
 
     
Kacper Zasada  
  Kacper Zasada - pochodzący z Lublina, mieszkający w Warszawie kompozytor, aranżer, kontrabasista i gitarzysta basowy znany przede wszystkim ze współpracy z Marią Sadowską i Natalią Nykiel. Swoją inspirację czerpie z pasji do muzyki w najrozmaitszych odsłonach. W swoich kompozycjach zahacza o przeróżne gatunki: od energetycznego jazzu aż po muzykę elektroniczną czy nawiązania do muzyki poważnej. Współkompozytor utworów na album Marii Sadowskiej pt. "Jazz Na Ulicach", który uzyskał status Złotej Płyty ZPAV. Ukończył ZPSM im. Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale jazzu.    
Elżbieta Drozdowska  
 
     
Agata Wojciechowska  
 
     
Michał Kowalski  
 
     
Bartosz Nazaruk  
 
  Pochodzi z Sejn. Perkusista, muzyk, pedagog. Absolwent Instytutu Jazzu na Akademii Muzycznej w Katowicach oraz Uniwersytetu Śląskiego. Na swoim koncie ma wiele nagrań płytowych, utrzymanych w bardzo szerokiej stylistyce - od symfonicznej muzyki klasycznej, jazz, pop, po muzyką z pogranicza free jazzu i awangardy. Jako muzyk koncertowy grał z: Leszkiem Możdżerem, Kayah, Piotrem Polkiem, Urszulą Dudziak,, Noviką, Janem Smoczyńskim, Haliną Mlynkovą, Kasią Popowską, Natalią Nykiel, Gienkiem Loską, Michałem Rudasiem. Na stałe współpracuje z zespołem Zakopower, Dagadana i Marią Sadowską. Stara się łączyć tradycję z tym co nowe, żywiołowość muzyki ludowej z jazzem, drum'n'bassem czy rockiem.