HyperLink   HyperLink   HyperLink   HyperLink   HyperLink   HyperLink HyperLink  
 
KUP PŁYTĘ  
 
   
Album ,,Kołysanki niedzisiejsze '' Anety Strzeszewskiej dostępny jest:

-w sklepie internetowym wydawnictwa Soliton

soliton.edubawi.pliTunes

Tidal

Wimp

Spotify

Deezer

Google Play

Muzodajnia

PlayTheMusic

Muzyka T-Mobile

Muzyka Tu i Tam

Akazoo

Empik.com   
Na płycie znalazło się 12 ludowych kołysanek zagranych w nowoczesnych aranżacjach muzycznych, które ujmują bogatym słownictwem, klimatyczną linią melodyczną oraz niebanalną i „niedzisiejszą” tematyką.

Do stworzenia projektu zainspirowała artystkę jej babcia Natalia, śpiewająca stare, nieznane kołysanki swoim prawnukom. Niesamowicie ważna osoba w życiu autorki stała się twarzą projektu, jej wizerunek inspiracją loga a głos został utrwalony i również znalazł się na płycie. Szukając ludowych piosenek Aneta Strzeszewska odwiedzała Domy Spokojnej Starości w Polsce, prowadziła wywiady z seniorami i nagrywała ich śpiew. Te niezwykłe doświadczenie odbiło się pozytywnym echem na ogólnej atmosferze towarzyszącej płycie.

Album ten jest pewnego rodzaju pamiętnikiem. Utwory są niebanalne, piękne i warte przekazania kolejnym pokoleniom. Podczas tegorocznego Festiwalu Muzyki Folklorystycznej w Jeleniej Górze artystka miała okazję udowodnić, że muzyka dedykowana jest nie tylko najmłodszym. Dorośli słuchacze swoją postawą i dobrym słowem potwierdzają, że jest to projekt wartościowy i niebanalny.Tracklista:

1. Kołysz mi się kołysz
2. Oczka zmruż
3. Słodkie Boże Dzieciąteczko
4. Chusiały chysiały
5. Lulajże mi lulaj
6. Poszła na polejko
7. Jak baba barszcz gotowała (bajka)
8. Pieśń nad kołyską
9. Uśnij że mi uśnij
10. Śpij mój synku mały
11. ЛОВІШУ Я КОɅИСОЧКУ
12. Synku
13. (BONUS VIDEO) LA LU LAJ
 
 
   
   
 
   
 
   
 
   
Dziękuję